Bayanlar için kış aylarında evde de zarif bir görünüme sahip olabilmeleri adına son derece özel bir şekilde bayan babet tarzı patik modelleri hazırlanmıştır. Sanki ayakkabı giyiyor görüntüsü oluşturan ürünler ile evinizde de mükemmel bir şıklık yakalamanız mümkün olacaktır. Oldukça geniş bir renk seçeneği bulunduran ürünler arasından mutlaka beğendiğiniz renklerde bir modele denk gelebilirsiniz.

Genel olarak çiçek gibi detaylar ile süslenen ürünlerin yanı sıra bağlamalı duran modeller de çok fazla tercih edilmektedir. Boncuk işlemeli bayan patik modelleri de şık bir görünümü sağlamanız açısından oldukça fazla dikkat çekicidir. Şık ve zarif bir görünümün sağlanması açısından ve de zarif görünmek açısından krem ve beyaz renkler daha fazla ilgi çekmektedirler.

Birkaç renk geçişi olan ürünler ve bunun dışında ekstra tercih edilen detayların farklı renk olması gibi seçenekler de mevcuttur. Bayan babet tarzı patik modelleri gerçekten de bayanların evin içerisinde bile mükemmel bir görünüme sahip olabilmeleri adına son derece ilgi çekmektedir. Farklı modeller arasından seçim yaparak sizde günlerde ya da ev gezmelerinde tercih edebilirsiniz.

krem düğme detaylı bayan patik
krem düğme detaylı bayan patik