El örgüsü ürünler, günümüzde oldukça farklı modellere sahip olmaktadır. Sizlere bu yazımızda, el örgüsü şal modelleri hakkında bilgiler vererek, en şık tasarımlara sahip olabilmenizde yardımcı olalım.

Bildiğiniz gibi örneklerden bahsetmeye başlasak, yüzlerce farklı örnek hakkında sizlere yardımcı olabiliriz. Fakat bu örneklerin her birini tek tek detaylandırmak bir hayli zor olacaktır. Bu sebepten dolayı, birkaç tanesini anlatalım ve geri kalan tüm örneklere, görsel öğelerimizden daha detaylı olarak ulaşmanızı sağlayarak sizlere yardımcı olalım.

Üçgen şal modelleri

Genel olarak şıklık ve kolay kullanım açısında, şal örgü modelleri arasında bu tercih edilmektedir. Elbette ki örgü seçeneği olarak pek çok farklı örnek bulabilmek mümkündür. Çiçekler, desenler, geometrik desenler, uygulanabilecek örnekler arasındadır.

Örümcek Şal Modelleri

Örümcek her ne kadar bayanlar için korkutucu bir hayvan olsa da örümcek desenli şal modellerini çok sık tercih edebilir

Bir kar tanesinin desenini herkes bilir. Peki, bir şal modelinde bu desenler ne kadar şık görünebilir öyle değil mi? İşte bir desen seçeneği olarak, kar desenli şal modelleri tercih edebilecekleriniz arasında.

Püsküllü modeller

Örgü seçeneği olarak istediğiniz bir modeli tercih edebilirsiniz. Bu modele, uçlara püsküller ekleyerek, daha farklı bir tasarımı ortaya koyabilirsiniz. Elbette ki motifler, fiyonklar, taşlar ve inciler, örgü şal modelleri arasında uygulanabilecek yöntemler arasındadır. Böylelikle daha şık ve gösterişli modeller oluşturabilmeniz mümkündür. Bahsedilen ve daha fazlası hakkında detay sahibi olabilmek için, görsel olarak bilgilere göz atabilirsiniz. Arşiv üzerinden, model ve renk seçimlerinizi yaparak, kararınızı verebilirsiniz.