Erkek çocuklar için hazırlanan erkek çocuk yelek modelleri incelendiği zaman yeni sezonda artık sıradan tarzların değiştiğini görüyoruz. Eskiden sadece mavi ve desensiz olan yelekler tercih edilirken, artık daha farklı renkler ve de desenler çocuklar için oldukça özel bir şekilde hazırlanmıştır. Renk seçenekleri arasında tek renk ürünlerin dışında aynı zamanda renk geçişleri olan ürünler de bulunuyor.

Bu sezon erkek çocuk yelek modelleri arasında aynen takım elbise altına tercih edilen yelek deseni gibi öne uzanan tarzları bulunuyor. Yelek cebi gibi detaylar da artık erkek çocuklar için son derece farklı bir şekilde desen ve de model olarak karşımıza çıkıyorlar. Düğme detayları her zaman olduğu gibi yeni sezonda da karşımıza çıkıyor ve mükemmel bir görünüm sağlıyor.

Ayıcık deseni ya da noel baba deseni gibi birbirinden güzel detaylarda bu sezon çocuklar için oldukça fazla dikkat çekiyor. Bir okyanusu andıran rengi ile alt tabanın mavi oluşumu ve bunun dışında üzerinde yer alan balık detayları oldukça fazla ilgi çekiyorlar. Erkek çocuk yelekler son derece mükemmel duruyorlar ve de şirin tasarımlar da tercih ediliyor.

açık mavi beyaz erkek çocuk yelek
açık mavi beyaz erkek çocuk yelek