Genç kızlar için çeyiz hazırlamak son derece zorlu bir süreçtir. Bu süreçte elbette olmazsa olmazlar arasında lifler gelmektedir. Son zamanlarda kalpli lif modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir. Yumuşak ip ile örülen modeller gerçekten de banyoda cildinize yumuşacık bir dokunuş sağlar ve de oldukça farklı görünümleri ile de banyoda şık bir şekilde dururlar.

Genel olarak kalpli lif modelleri denildiği zaman akıllara tek bir kalp ve kırmızı bir renk gelebilir. Oysa ki farklı renk tonları da oldukça fazla ilgi çekici durmaktadır. Mor, pembe ve bunun dışında diğer renkler de bu tarz liflerde tercih edilebilir. Aynı zamanda tek renk ürünlerin yanı sıra beyaz üzerine işlenen değişik renklerde olan modeller de oldukça güzel durmaktadırlar.

Tek kalp olarak hazırlanan kalpli lif modelleri yanı sıra birkaç tane kalbin yan yana olduğu daha değişik bir modele sahip olan tasarımlarda ilgi çekmektedirler. Kalbin üzerine yapılan başka detayların olduğu gibi bunun yanı sıra kare bir zemin üzerinde ortada büyük kalbin yer aldığı modeller de herkes tarafından ilgi çekmektedirler.

ortası kırmızı kalpli pembe lif
ortası kırmızı kalpli pembe lif