Banyolarda değişik tarzlarda trend pembe lif modelleri tercihleri son zamanlarda oldukça fazla artmıştır. Bayanlar için çeyizlerde olmazsa olmazlar arasında yer almaktadırlar. Bu noktada da incelemeler yapıldığında oldukça geniş bir model cümbüşüne denk gelebilirsiniz. Siz de hem farklı model olsun hem de kullanışlı olsun diyorsanız, mutlaka değişik seçeneklere bakabilirsiniz.

Beyaz alt yapıya sahip olan farklı pembe detaylar ile süslenmiş olan oldukça değişik modeller genç kızların çeyizlerini ve sizlerin evlerinizi süslemeye devam ediyor. Pembe lif modelleri incelendiği zaman farklı modeller ve de değişik kesimler ile birlikte oldukça dikkat çeken tasarımlara denk gelebilirsiniz. Farklı pembe tonları ile birlikte de son derece dikkat çekici hissedeceksiniz.

Kalp desenleri ve de motifler pembe lif modelleri arasında çok daha fazla tercih ediliyor ve de ilgileri üzerine çekmeye devam ediyor. Aynı zamanda elbise ya da çiçek şeklinde olan lifler de çok fazla ilgi çeken tasarımlar arasında yer alır. Pembe ve beyazın genel olarak dansına şahit olabileceğiniz lifler ile birlikte hem banyonuzda farklı bir hava olacak hem de dokuları harika olduğu için cildiniz de rahat edecektir.

yıldızlı smokin pembe li
yıldızlı smokin pembe li