Kış aylarında erkek çocukların hem sevimli olup hem de aynı zamanda soğuktan korunmaları adına yeni sezonda erkek çocuk hırka modelleri oldukça fazla ilgi çekmektedirler. Renk seçeneklerini incelediğimiz zaman genel olarak mavi rengin hakim olduğunu görebiliyoruz. Beyaz ve krem tonları da erkek çocuklar için oldukça farklı detaylar içeriyorlar.

Bunun dışında erkek çocuk hırka modelleri arasında birbirinden farklı renk tonlarında ürünler mevcut duruyor. Erkekler için araba motifleri çok daha fazla ilgi çekici olduğu için hırkalara baktığınız zaman araba figürlerine denk gelebiliyorsunuz. Düğme detayı ve bunun yanı sıra cep detayı gibi birçok farklı seçenekte karşınıza çıkıyor. Rengarenk gökkuşağı tarzında da ürünlere denk gelebiliyorsunuz.

Kış ayları dendiği zaman incelemeler yaptığımızda erkek çocuk hırka modelleri genel olarak kapşonlu olarak tercih edilmiştir. Kışın soğuk zamanlarda çocukların ekstra şapka takmasına gerek kalmaz. Bu şekilde de çocuklar hem modelleri beğendiği için tercih eder hem de aynı zamanda soğuklarda üşütmezler. Kış aylarında erkek çocukların hem üşümemesi hem de şirinliklerinden bir şey kaybetmemeleri adına hırka seçenekleri modacılar tarafından belirlenmiştir.

yeşilli hırka
yeşilli hırka