Bebekleriniz için satın aldığınız ürünlerden çok kendinizin tasarladığı ürünler hem daha sağlıklı hem de daha değerli olduğu aşikar. Son zamanların popülaritesi amigurimi oyuncaklardan sonra bebeklerinizin ilgisini çekecek bir diğer araç gereç de amigurimi çıngırak ve diş kaşıyıcı modelleri olmakta. Tasarlayacağınız diş kaşıyıcı ve çıngırak modelleri ile hem çocuklarınızı kimyasal içerikli ürünlerden uzak tutmuş hem de aynı zamanda kendi el emeğiniz olan bir ürünü ona sunmuş olacaksınız. Model ve içerik olarak hangi çıngırak ile diş kaşıyıcıyı tasarlayabilirsiniz gelin birlikte bakalım.

Tavşanlı örme çıngırak

Tavşan figürü kuşkusuz ki hem uyuma hem de oyun arkadaşı olarak en çok sevilen modellerden bir tanesi olmakta. Yapımı kolay ve hatta kitleri ile de satın alabileceğiniz bu çıngırak modelini kolaylıkla tasarlayıp bebeğinizle paylaşabilirsiniz.

Denizanası sarkaçlı çıngırak

Bebeğinizin dikkatini üzerine çekecek çıngırak modellerinden bir tanesi de denizanası sarkaçlı çıngırak olmakta. Model olarak yapımı oldukça basit olan bu ürün özellikle asılabilir olması ayrıca üzerinde bulunan sarkaçlar nedeniyle eminiz ki bebeğinizin dikkatini üzerine çekecek.

Unicorn çıngırak

Çocuklarımızı büyüleyen bir modelde masalsı tasarımları ve soft renkleri barındıran özellikle de kız çocuklarının sevdiği unicorn modelidir. Duvarlarımızda, yastıklarımızda hemen her alanda görmeye alışık olduğumuz unicorn tasarımları da çıngırak modellerinde çokça yapılan tasarımlardan bir tanesi.

Kurbağalı diş kaşıyıcı

İri iri gözler ve yanaklarda kullanılan renkli detaylandırmalar ile kurbağalı diş kaşıyıcıların oldukça sevimli olduğunu söyleyebiliriz. Ekstra olarak takım halinde örmek isterseniz bu modelde çıngırak ve emzik zinciri de tasarlayabilirsiniz.

Kedicikli diş kaşıyıcı

Bebeğiniz için sevimli mi sevimli modellerden bir tanesi de kedicik modelli olan diş kaşıyıcılar istediğiniz renkte tasarlayacağınız diş kaşıyıcılar çok eğlenceli.